| От | 2020 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4763 мм |
| Широчина | 1847 мм |
| Височина | 1427 мм |
| Междуосие | 2819 мм |
| Предна Следа | 1572 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 340 |
| Работен Обем | 2995 см3 |
| Мощност | 349 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.6 мм |
| Ход На Буталото | 88.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1745 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.