| От | 2008 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4292 мм |
| Широчина | 1766 мм |
| Височина | 1402 мм |
| Междуосие | 2578 мм |
| Предна Следа | 1536 мм |
| Задна Следа | 1517 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 281 л |
| Модел | - |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 265 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Вискозитет | - |
| Масло Спецификация | - |
| Масло Количество | - |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 225/45 R18Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.