| От | 2013 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4410 мм |
| Широчина | 1841 мм |
| Височина | 1580 мм |
| Междуосие | 2603 мм |
| Предна Следа | 1571 мм |
| Задна Следа | 1577 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 356 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2480 см3 |
| Мощност | 310 к.с./5200-6700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 420 н.м./1500-5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1655 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2215 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.