| От | 2019 |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5009 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1424 мм |
| Междуосие | 2930 мм |
| Предна Следа | 1668 мм |
| Задна Следа | 1650 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 535 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 600 к.с./6000-6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 800 н.м./2050-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.2-12.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 73 |
| Маса (без товар) | 2065 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2735 кг. |
| Размер На Гуми | 275/35 ZR21 103XL |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.