| От | 2010 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4649 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1366 мм |
| Междуосие | 2751 мм |
| Предна Следа | 1586 мм |
| Задна Следа | 1582 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4163 см3 |
| Мощност | 450 к.с./8250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м./4000-6000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Масло Количество | 9.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1725 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2225 кг. |
| Размер На Гуми | 265/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.