| От | 1987 |
| До | 1989 |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4400 мм |
| Широчина | 1725 мм |
| Височина | 1345 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 383 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2144 см3 |
| Мощност | 200 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 285 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Степен На Сгъстяване | 7.1 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.1 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 15.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 92 л |
| Маса (без товар) | 1300 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1760 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.