| От | 1989 |
| До | 1991 |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4405 мм |
| Широчина | 1725 мм |
| Височина | 1320 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 330 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2226 см3 |
| Мощност | 220 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 309 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.3 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 1380 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1840 кг |
| Размер На Гуми | 205/55 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.