| От | 2009 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5089 мм |
| Широчина | 1983 мм |
| Височина | 1737 мм |
| Междуосие | 3002 мм |
| Предна Следа | 1651 мм |
| Задна Следа | 1681 мм |
| Пътен Просвет | 240 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 775 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5934 см3 |
| Мощност | 500 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 1000 н.м./1750-3250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 91.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 12.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 2680 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3475 кг. |
| Размер На Гуми | 295/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.