| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4689 мм |
| Широчина | 1893 мм |
| Височина | 1660 мм |
| Междуосие | 2819 мм |
| Предна Следа | 1616 мм |
| Задна Следа | 1609 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 204 к.с./3800-4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1750-3250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 222 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2-6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1825 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.