| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4671 мм |
| Широчина | 1893 мм |
| Височина | 1661 мм |
| Междуосие | 2819 мм |
| Предна Следа | 1616 мм |
| Задна Следа | 1609 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 465 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 252 к.с./5000-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./1600-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 239 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 2.1-2.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Капацитет на батерията | 14.1 kWh |
| Маса (без товар) | 2030 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2620 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.