| От | 2008 |
| До | - |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4630 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1650 мм |
| Междуосие | 2810 мм |
| Предна Следа | 1617 мм |
| Задна Следа | 1613 мм |
| Пътен Просвет | 200 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1560 л |
| Минимален Обем На Багажника | 540 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3197 см3 |
| Мощност | 270 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 330 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 234 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.9сек. |
| Градски Разход На Гориво | 12.3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 1805 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2375 кг |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.