| От | 2018 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 1 |
| Дължина | 4530 мм |
| Широчина | 2000 мм |
| Височина | 1150 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Мощност | 775 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 830 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.0 сек |
| Капацитет на батерията | 95 kWh |
| Маса (без товар) | 1550 кг. |
| Размер На Гуми | 275/35 R22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.