| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4902 мм |
| Широчина | 1976 мм |
| Височина | 1615 мм |
| Междуосие | 2928 мм |
| Предна Следа | 1683 мм |
| Задна Следа | 1683 мм |
| Пътен Просвет | 172 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 615 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Маса (без товар) | 2730 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3245 кг. |
| Размер На Гуми | 285/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.