| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4960 мм |
| Широчина | 1960 мм |
| Височина | 1380 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Мощност | 590 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.9 сек |
| Капацитет на батерията | 90 kWh |
| Размер На Гуми | 285/30 R22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.