| От | 1981 |
| До | 1984 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4349 мм |
| Широчина | 1682 мм |
| Височина | 1350 мм |
| Междуосие | 2542 мм |
| Предна Следа | 1400 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 494 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2226 см3 |
| Мощност | 115 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 165 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 189 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.5 сек |
| Обем На Резервоара | 60 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.