| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5267 мм |
| Широчина | 1949 мм |
| Височина | 1471 мм |
| Междуосие | 3122 мм |
| Предна Следа | 1644 мм |
| Задна Следа | 1635 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 л |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Пневматичен гъвкав елемент |
| Задно Окачване | Пневматичен гъвкав елемент |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Размер На Гуми | 235/60/R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.