| От | 2005 |
| До | - |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5051 мм |
| Широчина | 1894 мм |
| Височина | 1444 мм |
| Междуосие | 2944 мм |
| Предна Следа | 1629 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Пътен Просвет | 125 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3123 см3 |
| Мощност | 260 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 330 н.м./3250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Безстепенна скоростна кутия |
| Предно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Задно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 1690 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2290 кг |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.