| От | 2007 |
| До | - |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5062 мм |
| Широчина | 1894 мм |
| Височина | 1444 мм |
| Междуосие | 2944 мм |
| Предна Следа | 1629 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Пътен Просвет | 125 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2773 см3 |
| Мощност | 210 к.с./5500-6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./3000-5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | - |
| Масло Вискозитет | - |
| Масло Спецификация | - |
| Масло Количество | - |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Безстепенна скоростна кутия |
| Предно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Задно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 238 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 1690 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2290 кг |
| Размер На Гуми | 235/50 R17Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.