| От | 2019 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4951 мм |
| Широчина | 1902 мм |
| Междуосие | 2925 мм |
| Предна Следа | 1645 мм |
| Задна Следа | 1611 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2967 см3 |
| Мощност | 286 к.с./3500-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 620 н.м./2250-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.1 л |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4х4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 6.4-6.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4-5.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8-5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 л |
| Маса (без товар) | 1945 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2625 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.