| От | 2008 |
| До | - |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4927 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1459 мм |
| Междуосие | 2843 мм |
| Предна Следа | 1612 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 546 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2773 см3 |
| Мощност | 220 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | - |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 12.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 л/100км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1755 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2260 кг |
| Размер На Гуми | 225/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.