| От | 2021 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Дължина | 4960 мм |
| Широчина | 1960 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4х4 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Капацитет на батерията | 100 kWh |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.