| От | 2006 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4589 мм |
| Широчина | 1772 мм |
| Височина | 1427 мм |
| Междуосие | 2642 мм |
| Предна Следа | 1519 мм |
| Задна Следа | 1514 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 1354 л |
| Минимален Обем На Багажника | 442 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2698 см3 |
| Мощност | 180 к.с./3300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м./1400 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.0 мм |
| Ход На Буталото | 83.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Независимо пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 224 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.6 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1600 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 215/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.