| От | 2003 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4203 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1421 мм |
| Междуосие | 2578 мм |
| Предна Следа | 1536 мм |
| Задна Следа | 1517 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1100 л |
| Минимален Обем На Багажника | 350 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3189 см3 |
| Мощност | 250 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./2800-3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.0 мм |
| Ход На Буталото | 95.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.5 | 6.4 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 14.8 | 13.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.2 | 7.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.6 | 9.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1495 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2055 кг |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.