| От | 2008 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4238 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1421 мм |
| Междуосие | 2578 мм |
| Предна Следа | 1536 мм |
| Задна Следа | 1517 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1100 л |
| Минимален Обем На Багажника | 350 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1390 см3 |
| Мощност | 125 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.0 мм |
| Ход На Буталото | 75.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | 7.1 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 | 225/45 R17V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.