| От | 1996 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4152 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1427 мм |
| Междуосие | 2513 мм |
| Предна Следа | 1513 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1100 л |
| Минимален Обем На Багажника | 350 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1896 см3 |
| Мощност | 90 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./1900 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Окачване с щанга, съединяваща носачите |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 181 | 177 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.4 | 13.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.5 | 8.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1 |4.7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1180 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1690 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.