| От | 1986 |
| До | 1990 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4393 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1397 мм |
| Междуосие | 2546 мм |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Обем На Резервоара | 68 л |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.