| От | 1986 |
| До | 1991 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4393 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1397 мм |
| Междуосие | 2546 мм |
| Предна Следа | 1415 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Модел | DZ |
| Работен Обем | 1781 см3 |
| Мощност | 112 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 160 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-98 |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Максимална Скорост | 191 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.3 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 л |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.