| От | 1981 |
| До | 1986 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4400 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1365 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 496 л |
| Минимален Обем На Багажника | 496 л |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Обем На Резервоара | 68 л |
| Маса (без товар) | 1070 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1550 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.