| От | 1992 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4509 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1386 мм |
| Междуосие | 2597 мм |
| Предна Следа | 1448 мм |
| Задна Следа | 1474 мм |
| Пътен Просвет | 100 мм |
| Работен Обем | 2226 см3 |
| Мощност | 230 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Максимална Скорост | 242 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.1 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1560 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2110 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.