| От | 1989 |
| До | 1990 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4913 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2695 мм |
| Предна Следа | 1514 мм |
| Задна Следа | 1511 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2226 см3 |
| Мощност | 220 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 309 н.м./1950 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 242 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1520 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2070 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.