| От | 1986 |
| До | 1991 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4807 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2687 мм |
| Предна Следа | 1468 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 644 |
| Работен Обем | 2393 см3 |
| Мощност | 136 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 230 н.м./3200 обор. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.