| От | 1984 |
| До | 1988 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4807 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2687 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2226 см3 |
| Мощност | 165 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 7.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 205/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.