| От | 1992 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4745 мм |
| Широчина | 1924 мм |
| Височина | 1330 мм |
| Междуосие | 2610 мм |
| Предна Следа | 1548 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5340 см3 |
| Мощност | 558 к.с. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 100 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Suspension De-Dion |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 299 км/ч |
| Маса (без товар) | 1920 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.