| От | 2004 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2/2+2 |
| Дължина | 4665 мм |
| Широчина | 1923 мм |
| Височина | 1318 мм |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 527 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 577 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 322 км/ч |
| Маса (без товар) | 1875 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.