| От | 1992 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4745 мм |
| Широчина | 1925 мм |
| Височина | 1330 мм |
| Междуосие | 2610 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1580 мм |
| Пътен Просвет | 100 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 315 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5341 см3 |
| Мощност | 557 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 745 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Механичен компресор |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 100 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 300 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек. |
| Обем На Резервоара | 105 л |
| Маса (без товар) | 1990 кг |
| Размер На Гуми | 285/45 ZR18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.