| От | 2017 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4730 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1295 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 603 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 630 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 323 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 19.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1739 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 ZR20; 305/30 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.