| От | 2004 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4665 мм |
| Широчина | 1923 мм |
| Височина | 1318 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 240 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 520 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 577 н.м./5800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Да |
| Максимална Скорост | 321 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек. |
| Обем На Резервоара | 240 л |
| Маса (без товар) | 1875 кг |
| Размер На Гуми | 255/40 - 285/40 ZR R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.