| От | 2013 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5020 мм |
| Височина | 1350 мм |
| Междуосие | 2989 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 558 к.с./6750 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 306 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.