| От | 1976 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5285 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1300 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 370 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5340 см3 |
| Мощност | 310 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 434 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 25 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 18 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 128 |
| Маса (без товар) | 2095 кг. |
| Размер На Гуми | 255/60 VR 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.