| От | 2009 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4697 мм |
| Широчина | 1875 мм |
| Височина | 1270 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 517 к.с./6500 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 295 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.3 сек |
| Маса (без товар) | 1710 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.