| От | 2019 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4715 мм |
| Височина | 1295 мм |
| Междуосие | 2805 мм |
| Предна Следа | 1665 мм |
| Задна Следа | 1645 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5204 см3 |
| Мощност | 725 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 900 н.м./1800-5000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DVCT |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 340 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 13.5 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1863 кг. |
| Размер На Гуми | 265/35 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.