| От | 2003 |
| До | - |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4697 мм |
| Широчина | 1875 мм |
| Височина | 1318 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Предна Следа | 1568 мм |
| Задна Следа | 1562 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 197 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 470 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Да |
| Максимална Скорост | 306 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 25.2 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1830 кг |
| Размер На Гуми | 235/45-275/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.