| От | 2003 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4481 мм |
| Широчина | 1861 мм |
| Височина | 1244 мм |
| Междуосие | 2531 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5935 см3 |
| Мощност | 441 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 556 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Максимална Скорост | 306 км/ч |
| Маса (без товар) | 1740 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.