| От | 2017 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4750 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1290 мм |
| Междуосие | 2805 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3982 см3 |
| Мощност | 503 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 675 н.м./2000-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 300 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1760 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 ZR 20; 295/35 ZR 20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.