| От | 2018 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 3708 мм |
| Широчина | 1920 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Междуосие | 2020 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 4700 см3 |
| Мощност | 430 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 490 н.м. |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 274 км/ч |
| Маса (без товар) | 1375 кг. |
| Размер На Гуми | 235/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.