| От | 2011 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3078 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Междуосие | 2000 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1480 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1330 см3 |
| Мощност | 98 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 125 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 32 |
| Маса (без товар) | 988 кг. |
| Размер На Гуми | 175/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.