| От | 1997 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4000 мм |
| Широчина | 1745 мм |
| Височина | 1840 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1480 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 128 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1480 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.