| От | 2022 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4792 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2856 мм |
| Предна Следа | 1593 мм |
| Задна Следа | 1588 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2993 см3 |
| Мощност | 495 к.с./5000-7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 730 н.м./2500-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 301 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1965 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2400 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.