| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 4063 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Височина | 1446 мм |
| Междуосие | 2511 мм |
| Предна Следа | 1483 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 270 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1368 см3 |
| Мощност | 120 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 206 н.м./1750 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Вид Гориво | Бензин / Газ |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 198 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Размер На Гуми | 195/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.