| От | 2016 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 4063 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Височина | 1446 мм |
| Междуосие | 2511 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1469 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 270 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1368 см3 |
| Мощност | 170 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 219 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1170 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1650 кг. |
| Размер На Гуми | 215/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.